Катер на радіокеруванні Racing Boat
Невеликий швидкий радіокерований катер подарує Вам нові яскраві емоції від захопливих перегонів на водній гладі. Трасою для нього може стати міський ставок, басейн або навіть великий фонтан, а компактні розміри дадуть змогу брати катер із собою на чергову прогулянку до озера.
Розміри катера: 32 х 10,5 х 9 см.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип моделі | Катер |
| Радіус дії | 5 м |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 4 років |
| Розміри | |
| Ширина | 10.5 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Висота | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | на вибір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴




